“Козацькі ігри” пройшли на Яготинщині

З метою національно-патріотичного виховання молоді в дусі українського козацтва, популяризації здорового способу життя, залучення дітей та молоді до систематичних занять фізичними вправами та формування активного відпочинку,  27 вересня, в День туризму, в урочищі Сорочий Яр міста Яготина відбувся районний захід «Козацькі ігри», який був приурочений Дню Захисника України та Дню Українського козацтва.

Повідомляє сайт ЯГОТИН СЬОГОДНІ з посиланням на сайт КОДА.

Організатором заходу виступив сектор молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації.  На захід прибули вісім команд від навчальних закладів Яготинського району: Яготинська СЗОШ №1, Яготинський НВК №2,  Яготинський НВК №3, КВНЗ КОР «Чорнобильський медичний коледж», Яготинський МАУП, ДПТНЗ «Яготинський РЦПТО», а також дві сільські команди від Фарбованського та Ничипорівського НВК.

Програма заходу передбачала 7 конкурсів: «Впоряд» (стройова підготовка), інтелектуальний конкурс «Відун», «Вогнева підготовка» (стрільба з пневматичної зброї), смуга перешкод «Дорога на Січ», змагання з перетягування линви, конкурс таборових містечок та «Козацька страва в польових умовах».

На урочисте відкриття заходу завітало й керівництво району, в.о. голови районної державної адміністрації Ольга Рудніцька та голова Яготинської районної ради Віктор Грицай. Привітавши учасників заходу та побажавши успіхів в змаганнях, вручили почесні грамоти за вагомий внесок у розвиток національно-патріотичного виховання на Яготинщині, за активну громадську діяльність з популяризації здорового способу життя, запровадження оздоровчої рухової активності: Олені Більді, заступнику з навчально-виховної роботи ДПТНЗ «Яготинський районний центр професійно-технічної освіти», Володимиру Кушнірову, керівника та викладачу фізичного виховання КВНЗ КОР «Чорнобильський медичний коледж», Олександру Майсаку, викладачу фізичного виховання Яготинського спеціалізованого навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3.

Після урочистого відкриття розпочалася конкурсна програма заходу. Учні та студентська молоді демострувави справжній козацький вишкіл в стройовій підготовці, влучність у стрільбі, інтелектуальні здібності  в вікторині знавців історії українського війська та сучасних Збройних Сил України. Командний дух, силу, влучність, ловкість та швидкість в подоланні слуги перешкод. Вміння приготувати смачний обід та облаштувати табір. Було дуже цікаво. Навіть не витримав канат в змаганні з перетягування линви, його учасники розірвали навпіл.  Але в конкурсах є переможці та призери, лише не було того дня переможених. Адже кожен хто взяв участь в такому заході був переможцем.

Команди призери заходу отримали від сектору молоді та спорту Яготинської райдержадміністрації кубки, медалі та грамоти.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТI UATOPINFO-ВСI НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жiнкa зaстряглa у вiкнi, кoли викидaлa свoї фекaлiї пiд чaс пoбaчення

Дивнi сексуaльнi прaктикизбoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец