“Козацькі ігри” пройшли на Яготинщині

З метою національно-патріотичного виховання молоді в дусі українського козацтва, популяризації здорового способу життя, залучення дітей та молоді до систематичних занять фізичними вправами та формування активного відпочинку,  27 вересня, в День туризму, в урочищі Сорочий Яр міста Яготина відбувся районний захід «Козацькі ігри», який був приурочений Дню Захисника України та Дню Українського козацтва.

Повідомляє сайт ЯГОТИН СЬОГОДНІ з посиланням на сайт КОДА.

Організатором заходу виступив сектор молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації.  На захід прибули вісім команд від навчальних закладів Яготинського району: Яготинська СЗОШ №1, Яготинський НВК №2,  Яготинський НВК №3, КВНЗ КОР «Чорнобильський медичний коледж», Яготинський МАУП, ДПТНЗ «Яготинський РЦПТО», а також дві сільські команди від Фарбованського та Ничипорівського НВК.

Програма заходу передбачала 7 конкурсів: «Впоряд» (стройова підготовка), інтелектуальний конкурс «Відун», «Вогнева підготовка» (стрільба з пневматичної зброї), смуга перешкод «Дорога на Січ», змагання з перетягування линви, конкурс таборових містечок та «Козацька страва в польових умовах».

На урочисте відкриття заходу завітало й керівництво району, в.о. голови районної державної адміністрації Ольга Рудніцька та голова Яготинської районної ради Віктор Грицай. Привітавши учасників заходу та побажавши успіхів в змаганнях, вручили почесні грамоти за вагомий внесок у розвиток національно-патріотичного виховання на Яготинщині, за активну громадську діяльність з популяризації здорового способу життя, запровадження оздоровчої рухової активності: Олені Більді, заступнику з навчально-виховної роботи ДПТНЗ «Яготинський районний центр професійно-технічної освіти», Володимиру Кушнірову, керівника та викладачу фізичного виховання КВНЗ КОР «Чорнобильський медичний коледж», Олександру Майсаку, викладачу фізичного виховання Яготинського спеціалізованого навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3.

Після урочистого відкриття розпочалася конкурсна програма заходу. Учні та студентська молоді демострувави справжній козацький вишкіл в стройовій підготовці, влучність у стрільбі, інтелектуальні здібності  в вікторині знавців історії українського війська та сучасних Збройних Сил України. Командний дух, силу, влучність, ловкість та швидкість в подоланні слуги перешкод. Вміння приготувати смачний обід та облаштувати табір. Було дуже цікаво. Навіть не витримав канат в змаганні з перетягування линви, його учасники розірвали навпіл.  Але в конкурсах є переможці та призери, лише не було того дня переможених. Адже кожен хто взяв участь в такому заході був переможцем.

Команди призери заходу отримали від сектору молоді та спорту Яготинської райдержадміністрації кубки, медалі та грамоти.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТI UATOPINFO-ВСI НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жiнкa зaстряглa у вiкнi, кoли викидaлa свoї фекaлiї пiд чaс пoбaчення

Дивнi сексуaльнi прaктикизбoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району