На Сквирщині відбувся захід «Серця патріотів»

26 вересня у селі Пустоварівка, що на Сквирщині, відбувся районний військово-патріотичний, професійно-мотиваційний захід «Серця патріотів».

Повідомляє сайт СКВИРА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт КОДА.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Василь Галюк, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Руслан Владика, голова районної ради Василь Гриша, помічники народних депутатів України Руслана Сольвара та Віталія Гудзенка, депутата Київоблради Василя Скрипи, директор ТОВ «Агрофірма «Колос», заслужений працівник сільського господарства України Леонід Центило, Пустоварівський сільський голова Микола Скочинський та інші учасники та гості свята.

Підняттям Державного Прапору України під виконання Державного Гімну нашої Батьківщини учасниками заходу урочисто розпочалося свято «Серця патріотів».

Відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятної дошки на честь бійця з села Пустоварівка В. Савуляка, який віддав життя за цілісність і незалежність України під час бойових дій у антитерористичній операції на Сході держави, і до пам’ятника Великому Кобзарю.

До присутніх звернувся голова райдержадміністрації Василь Галюк. Керівник району проінформував, що захід проводиться на виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Сквирському районі на 2017-2020 роки з метою виховання учнів навчальних закладів району на засадах національної гідності, патріотичної свідомості, активної громадянської позиції та високої самосвідомості, сприяння фізичному розвитку особистості, пропаганди здорового способу життя, ознайомлення старшокласників шкіл та учнів ДНЗ «Сквирське ВПУ» із роботою структурних підрозділів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, задоволення потреб учнівської молоді в професійному самовизначенні й творчій самореалізації, формування професійної зацікавленості, виховання відповідального ставлення до обов’язку захисника України. «Це іспит, який ми всі складаємо перед відважними захисниками нашої волелюбної Батьківщини, з честю і гідністю справжніх українців!», – наголосив очільник району.

Шановні гості привітали присутніх з проведенням цього патріотичного заходу, наголошуючи, що переможці всі учасники, а змагання лише визначать найкращих, найсильніших.

Ще до офіційного відкриття з площі Героїв Небесної Сотні міста Сквира стартував велопробіг «Стежками Сквирщини» під керівництвом тренера В. Дюбіна, кінцевою точкою якого був районний військово-патріотичний, професійно-мотиваційний захід «Серця патріотів» у селі Пустоварівка. Юні спортсмени прибули вчасно і в гарному настрої.

На офіційній церемонії відкриття заходу молоді аматорські виконавці і колективи виконували патріотичні пісні і танці, вихованці Спортивної школи карате демонстрували своє вміння, загін пластунів показав військовий вишкіл високого ступеню, а колишній учасник бойових дій в антитерористичній операції Р. Русин дав показовий виступ досконалого володіння шаблями, нунчаками і палицями.

Потім делегація на чолі з головою райдержадміністрації відвідала презентацію структурних підрозділів адміністрації, установ, організацій району. Гостей цікавило кадрове забезпечення і рівень патріотичного навчання молоді райвійськкоматом, рівень професійності поліцейських, технічна оснащеність рятувальників, рівень професійної підготовки учнів Сквирського ВПУ, якість надання послуг райдержадміністрацією, робота з професійної орієнтації молоді Центром зайнятості, вирішення питань пенсійним забезпеченням ПФУ тощо.

Гості з цікавістю відвідали майстер-класи, ознайомились з роботою історичних локацій «Моя Україна героями славна» та взяли участь у Козацьких посиденьках.

Відбулися командні змагання, після яких учасники зібралися на урочисте шикування команд, де переможці отримали нагороди.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТI UATOPINFO-ВСI НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жiнкa зaстряглa у вiкнi, кoли викидaлa свoї фекaлiї пiд чaс пoбaчення

Дивнi сексуaльнi прaктикизбoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району