У Баришівському районі відбулася інтелектуальна гра брейн-ринг

В рамках місячника правових знань на базі ЦПР «Мрія» вже традиційно (з 1999 року) відбулася районна інтелектуальна гра брейн-ринг «Підліток і право», в якій взяли участь 16 команд загальноосвітніх шкіл Баришівського району. Організатори заходу – служба у справах дітей та сім’ї, управління освіти молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації. З привітальним словом до учасників гри звернувся Віталій Гордієнко, виконуючий обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації. Цікавої гри, нових знань та перемоги командам побажала голова журі Ганна Ігнатенко, начальник служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації.

Повідомляє сайт БАРИШІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на КОДА.

Окремої уваги заслуговує презентація команд, приурочена з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Найкращими на цьому етапі гри були команди «Інтерпол» Недрянського НВК (керівник – Н.І.Короленко), «Нове покоління» Перемозького НВК (керівник – Л.Л.Бондарчук) та «Правочин» Волошинівського НВК (керівник – В.Г.Костенко), за що й отримали заохочувальні призи.

Правила брейн-рингу незмінні: після поставленого питання не пізніше, ніж за хвилину, треба дати відповідь. За правильну – зараховувався бал. Запитання стосувалися Конституції України, Кримінального, Цивільного, Сімейного кодексів України, Конвенції ООН про права дитини, кодексу законів про працю, законів України, правової культури, історії рідного краю тощо. Не обійшлося і без інтриги, відповідь на одне із запитань містилася в чорному ящику, чим дуже зацікавило як учасників, так і глядачів.

Діти досить бурхливо реагували на кожні свої маленькі перемогу чи поразку. Активно та швидко давали відповіді на поставленні запитання, показали високий рівень правових знань та загального розвитку. Вірність відповідей, ерудицію та креативність оцінювало компетентне журі у складі: Тетяни Посєвкіної, начальника відділу державної реєстрації Баришівської селищної ради, Світлани Гапич, начальника відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації, Руслана Мамедова, прокурора Баришівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури, Ю. Мойсієнка, старшого інспектора Баришівського ВП, Інни Скляр, радника голови з юридичного забезпечення Баришівської районної ради.

Переможцем районного етапу гри стала команда «Ustitia» Садової ЗОШ І-ІІІ ступенів» (керівник – Н.В.Сергеєва), ІІ місце виборола команда «Нове покоління» Перемозького НВК (Л.Л.Бондарчук), ІІІ місце посіла команда «De libertate» Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова.

Підтримали та нагородили подарунками талановиту учнівську молодь керівництво служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації, управління освіти молоді та спорту Баришівської, Баришівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури, ТОВ «Торговий Дім «Шантіль», (солодощі, флешки, грошові подарунки, фоторамки, настільні ігри, туристична палатка, набори для настільного тенісу).

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району