У Білій Церкві працювало Місто професій

У зоні відпочинку м. Біла Церква у суботній день, 23 вересня, всюди лунав веселий дитячий сміх. Тут працювало імпровізоване Місто професій.

Повідомляє сайт БІЛА ЦЕРКВА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт КОДА.

Це масштабний національний проект, який дає можливість дітлахам спробувати себе у різних професіях. Кожна дитина на деякий час стає дорослою: отримує паспорт, влаштовується на роботу, заробляє гроші та витрачає їх на свій розсуд. Як дорослим, дітям довелось самостійно вирішувати, ким бути, яку професію обрати. А спробувати себе можна в таких професіях, як ветеринар, лаборант, тракторист, садівник, плиточник, перукар та ще багато інших.

До проведення цього заходу долучився і Білоцерківський міськрайонний центр зайнятості. Так, за допомогою мобільного центру професійної орієнтації населення, мешканці Міста професій ознайомилися з актуальними вакансіями на ринку праці, пройшли профорієнтаційне тестування, отримали інформацію про послуги, що надає служба зайнятості.

Діти показали себе з різних сторін, отримали максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміли й відчули економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец